background

Instalacje kanalizacyjne Słupsk

Instalacje kanalizacyjne

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym montażu i serwisu instalacji kanalizacyjnych w domach jedno — i wielorodzinnych oraz budynkach przemysłowych. W znaczącej części przypadków, instalacja kanalizacyjna posiada charakter grawitacyjny, co oznacza, że ścieżki spływają pod własnym ciężarem. Aby móc zagwarantować bezawaryjną obsługę instalacji kanalizacyjnej, zadbać należy między innymi o stosowny spadek na każdym z odcinków instalacji w kierunku odpływu ścieków. Skutecznie zapobiegnie on nadmiernemu odkładaniu się osadów, a w efekcie — zatykaniu rur. Połączenia rur muszą zostać wykonane w taki sposób, by nie naruszyć szczelności układu. Zaleca się stosowanie możliwie jak najdłuższych rur, bez ich nadmiernego łączenia. Równie istotną kwestią jest wykonanie optymalnej wentylacji, dzięki której do pomieszczeń nie będą się przedostawały nieprzyjemne zapachy.

Wysokiej jakości instalacja kanalizacyjna cechuje się między innymi właściwie poprowadzonymi podejściami. Im są one krótsze, tym większa efektywność systemu. Wykonując przejście przez ściany i stropy, zastosować należy odpowiednie elastyczne wypełnienie wolnej przestrzeni. Uchroni ono przed przenikaniem dźwięków, zwiększając jednocześnie komfort użytkowy.

Wykonywanie instalacji kanalizacyjnej przez naszą firmę obejmuje: rozmieszczenie oraz montaż podejść, rozmieszczenie oraz montaż syfonów, instalację wpustów podłogowych i podwórzowych, instalację pionów kanalizacyjnych oraz zastosowanie zabezpieczeń przeciwzalewowych. Nasze usługi świadczymy na terenie Słupska, Ustki i Darłowa.

Instalacje kanalizacyjne

Certyfikowani monterzy

Nasi monterzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i szkolenia.

Profesjonalne narzędzia

Korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi, które gwarantują wysoką jakość i prezycję.

Czysty montaż

Zawsze staramy sie pozostawić po sobie idealną czystość.

Gwrancja zadowolenia

Dbamy o to, aby każdy klient był w 100% zadowolony i nie miał do naszej pracy żadnych zastrzeżeń.