background

Klimatyzacja do domu

Klimatyzacja do domu

Zakres działań naszej firmy obejmuje między innymi montaż klimatyzatorów ściennych, sufitowych, kasetonowych oraz kanałowych. Nie wiesz, który z nich wybrać? Z chęcią pomożemy w dopasowaniu urządzenia do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze usługi świadczymy na terenie Słupska, Ustki oraz Darłowa.

Klimatyzacja do domu
Dlaczego warto zamontować klimatyzator?

Dlaczego warto zdecydować się na montaż klimatyzacji w swoim domu czy mieszkaniu? Przede wszystkim, jest to rozwiązanie niezwykle wszechstronne. Dobrze dopasowany klimatyzator skutecznie chłodzi powietrze, gwarantując należyty komfort termiczny w upalne, letnie dni. To jednak nie wszystko. Urządzenie tego typu jest również w stanie skutecznie podgrzać je, nawilżyć, osuszyć, a nawet oczyścić ze szkodliwych zanieczyszczeń, takich jak grzyby, pleśń, pyłki czy dym. To ostatnie docenią w szczególności alergicy.

W oferowanych przez nas klimatyzatorach wykorzystywane są czynniki chłodnicze, które w pozytywny sposób wpływają na jej efektywność i wydajność. Znajduje ona zastosowanie zarówno w domach, jak biurach, salach konferencyjnych, sklepach, hotelach, przychodniach medycznych czy salonach kosmetycznych i fryzjerskich.

Klimatyzacja do domu
Dystrybucja, montaż i serwis klimatyzacji

Poza dystrybucją i montażem klimatyzacji, oferujemy również pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, z uwzględnieniem okresowych przeglądów konserwacyjno — serwisowych. Zaleca się przeprowadzanie ich 2 razy w roku, najlepiej na przełomie marca i kwietnia oraz w sierpniu. Ich częstotliwość uzależniona jest jednak od szeregu czynników, takich jak chociażby stopień zanieczyszczenia środowiska. Oferowany przez nas serwis klimatyzacji obejmuje: odgrzybianie parowników, oczyszczanie filtrów i wentylatorów, oczyszczanie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej, kontrolę szczelności instalacji, pomiar ciśnień, kontrolę drożności odpływu skroplin oraz pomiar temperatury nawiewu.

Certyfikowani monterzy

Nasi monterzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i szkolenia.

Profesjonalne narzędzia

Korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi, które gwarantują wysoką jakość i prezycję.

Czysty montaż

Zawsze staramy sie pozostawić po sobie idealną czystość.

Gwrancja zadowolenia

Dbamy o to, aby każdy klient był w 100% zadowolony i nie miał do naszej pracy żadnych zastrzeżeń.

Nasze realizacje