background

Klimatyzacja przemysłowa

Klimatyzacja przemysłowa / precyzyjna Słupsk i okolice

Oferujemy wysokiej jakości, niezawodną, skuteczną, bezawaryjną, wydajną klimatyzację precyzyjną, która gwarantuje doskonałe parametry środowiskowe (temperatura, wilgotność, czystość powietrza). Dlaczego warto zdecydować się na jej zakup? To gwarancja najlepszego mikroklimatu w pomieszczeniu. Nasza klimatyzacja precyzyjna pracuje 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. Najlepiej sprawdza się ona w laboratoriach, pomieszczeniach IT oraz pomieszczeniach specjalnych, z jakimi mamy do czynienia w przemyśle spożywczym, obiektach wojskowych czy skarbcach bankowych.

Klimatyzacja przemyslowa
Klimatyzacja przemyslowa

Co jeszcze wyróżnia oferowane przez nas urządzenia? Do ich niewątpliwych atutów zaliczyć można bardzo długą żywotność, zdolność do regulacji wilgotności w dokładnym zakresie oraz utrzymywanie restrykcyjnych warunków odnośnie temperatury z dokładnością na poziomie 0,5 — 1 stopień Celsjusza.

Poza dystrybucją najwyższej jakości sprzętu zajmujemy się również montażem i serwisem klimatyzacji na terenie Słupska, Ustki i Darłowa. Zalecamy, aby przeglądy konserwacyjno — serwisowe przeprowadzać 4 razy do roku. Ich częstotliwość jest jednak uzależniona od szeregu czynników, takich jak chociażby stopień intensywności eksploatacji, lokalizacja obiektu czy zanieczyszczenie środowiska. Regularne przeglądy to gwarancja prawidłowej pracy klimatyzacji oraz zachowania gwarancji na zakupiony sprzęt.

Certyfikowani monterzy

Nasi monterzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i szkolenia.

Profesjonalne narzędzia

Korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi, które gwarantują wysoką jakość i prezycję.

Czysty montaż

Zawsze staramy sie pozostawić po sobie idealną czystość.

Gwrancja zadowolenia

Dbamy o to, aby każdy klient był w 100% zadowolony i nie miał do naszej pracy żadnych zastrzeżeń.

Nasze realizacje