background

Montaż kotłowni Słupsk

Montaż kotłowni

Nasza firma specjalizuje się w instalacjach grzewczych oraz montażu kotłowni zasilanych różnego rodzaju paliwami. Usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i wspólnot mieszkaniowych, firm oraz instytucji. Pracujemy z użyciem zarówno materiałów własnych, jak i tych przekazanych przez inwestora.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż pompy ciepła? Jako że jest ona zasilana przez energię elektryczną, jest w 100% bezobsługowa. Co więcej, nie generuje zanieczyszczeń podczas użytkowania. Pompa ciepła jest rozwiązaniem łatwym w montażu, które znajduje zastosowanie w przypadku większości rodzajów nieruchomości. Może ona zastosować zamontowana w pralni, bez konieczności wydzielania kotłowni. Pompa tego typu nie wymusza również konieczności budowy zbiornika na paliwo. Jest ona w pełni bezpieczna i nie generuje ryzyka wybuchu, pożaru oraz zaczadzenia. Pełnić może funkcję zarówno grzewczą, jak i chłodzącą.

Zajmujemy się montażem nowoczesnych, wygodnych w obsłudze pieców gazowych renomowanych marek. Zajmują one niewiele miejsca i mogą zostać zamontowane na ścianie. Czyni to z nich idealne rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń. Piec tego typu znaleźć może się zarówno w kotłowni, jak i kuchni czy łazience.

Zakres naszych działań obejmuje również doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego kotła na paliwa stałe, dopasowując go zarówno do wymagań danego budynku, jak i znajdującej się tam instalacji grzewczej.

Certyfikowani monterzy

Nasi monterzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i szkolenia.

Profesjonalne narzędzia

Korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi, które gwarantują wysoką jakość i prezycję.

Czysty montaż

Zawsze staramy sie pozostawić po sobie idealną czystość.

Gwrancja zadowolenia

Dbamy o to, aby każdy klient był w 100% zadowolony i nie miał do naszej pracy żadnych zastrzeżeń.