background

Pompy ciepła Słupsk

Pompy ciepła Słupsk

Nowoczesne pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na ograniczeniu wydatków związanych z ogrzewaniem obiektu. Są one zarówno energooszczędne, jak i ekologiczne oraz łatwe w obsłudze. Zakres działań naszej firmy obejmuje sprzedaż, montaż oraz serwis pomp ciepła renomowanych firm, takich jak Daikin, Vissmann, Neoheat czy Midea. Pomagamy w doborze odpowiedniego urządzenia, a następnie dopasowujemy je do potrzeb grzewczych. Gwarantujemy, że nasze pompy posłużą Ci nawet przez 50 lat.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż pompy ciepła w domu jednorodzinnym?

Jak już zostało wspomniane, jest to ekologiczne i niemalże bezobsługowe źródło ciepła. Do ogrzania domu i instalacji c.w.u., pompa używa prądu i wykorzystuje zgromadzoną w środowisku naturalnym energię. Takie rozwiązanie skutecznie eliminuje ryzyko powstawania zanieczyszczeń powietrza w miejscu wytwarzania ciepła. Co więcej, przyczynia się ono do dbałości o środowiska naturalne. Pompa ciepła, w porównaniu do tradycyjnych kotłów obniża emisję CO2 aż o 20%.

Oferowane przez nas wysokiej jakości pompy ciepła pozwalają na klimatyzowanie obiektów oraz utrzymywanie optymalnej temperatury powietrza i wody przez cały rok. Zasługą tego jest system pobierający energię słoneczną i przetwarzający ją w energię do użytku własnego. Pompa ciepła jest urządzeniem bezpiecznym i bezawaryjnym. Działa ono bez palnego paliwa i nie wymaga budowy przyłącza gazu oraz kotłowni.

Pompy Ciepła
Dystrybucja, montaż i serwis pomp ciepła

Zadanie, jakim jest wykonanie projektu instalacji oraz montaż pompy ciepła należy zlecić wyspecjalizowanej firmie. Źle dopasowane lub nieprawidłowo wykonane komponenty mogą bowiem zaburzyć pracę układu. Nasza firma posiada wszystkie niezbędne kwalifikacje do montażu tego typu instalacji. Nasze usługi świadczymy na terenie Słupska, Ustki oraz Darłowa.

Certyfikowani monterzy

Nasi monterzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i szkolenia.

Profesjonalne narzędzia

Korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi, które gwarantują wysoką jakość i prezycję.

Czysty montaż

Zawsze staramy sie pozostawić po sobie idealną czystość.

Gwrancja zadowolenia

Dbamy o to, aby każdy klient był w 100% zadowolony i nie miał do naszej pracy żadnych zastrzeżeń.