background

Instalacje Centralnego Ogrzewania (C.O.)

Instalacje Centralnego Ogrzewania Słupsk i okolice

Centralne ogrzewanie to niezbędny element wyposażenia każdego domu. Składa się ona z pieca, z którego odchodzi system rur i kaloryferów. Efekt — rozchodząca się po budynku energia cieplna ogrzewająca poszczególne pomieszczenia. Centralne ogrzewanie dzieli się ze względu na wykorzystywane w nim paliwo. Popularne w przeszłości ogrzewanie węglowe jest obecnie wybierane przez znacznie wygodniejsze w użytkowaniu piece gazowe z automatycznym sterowaniem i pompy ciepła.

Instalacje C.O. Słupsk

Zakres działań naszej firmy obejmuje również montaż zautomatyzowanych systemów do sterowania instalacją centralnego ogrzewania. Specjalne czujniki temperatury zewnętrznej w połączeniu ze sterownikiem pozwalają na automatyczne dopasowanie optymalnej temperatury we wnętrzu pomieszczenia. Oferowane przez nas urządzenia mogą zostać wyposażone w szereg innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań, takich jak chociażby dostęp online za pośrednictwem dedykowanej aplikacji.

Zajmujemy się nie tylko montażem instalacji C.O. na terenie Słupska, Ustki i Darłowa. Świadczymy także kompleksowe usługi serwisowe, konserwatorskie i modernizacyjne instalacji starszego typu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Instalacje C.O. Słupsk

Certyfikowani monterzy

Nasi monterzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i szkolenia.

Profesjonalne narzędzia

Korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi, które gwarantują wysoką jakość i prezycję.

Czysty montaż

Zawsze staramy sie pozostawić po sobie idealną czystość.

Gwrancja zadowolenia

Dbamy o to, aby każdy klient był w 100% zadowolony i nie miał do naszej pracy żadnych zastrzeżeń.

Nasze realizacje