background

Instalacje Ciepłej Wody Użytkowej Słupsk

Instalacje CWU Słupsk

Zakres działań naszej firmy obejmuje między innymi kompleksowe doradztwo oraz montaż instalacji c.w.u. w budynkach jedno — oraz wielorodzinnych oraz obiektach użytkowych. Gwarantujemy fachową, profesjonalną obsługę. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu nasze instalacje ciepłej wody użytkowej są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Spełniają one wszystkie niezbędne normy i cechują się bezawaryjną pracą.

Jak rozpoznać, że do czynienia mamy z wysokiej jakości instalacją c.w.u.? Gwarantuje ona natychmiastowy dopływ wody o odpowiedniej temperaturze po przekręceniu pokrętła. Instalacja tego typu zapewnia odpowiednio wysoką temperaturę oraz efektywność ekonomiczną. Nawet jeżeli jest ona użytkowana jednocześnie w kilku pomieszczeniach, nie dochodzi w niej do spadku ciśnienia, a temperatura w układzie jest odpowiednio wysoka.

Jak dopasować odpowiednią temperaturę podgrzania wody? Jeżeli chodzi o mycie rąk oraz prysznic, nie powinna być ona niższa niż 37 stopni Celsjusza. Najlepsza temperatura do kąpieli to co najmniej 40 stopni Celsjusza. Jeżeli chodzi natomiast o użytku na cele kuchenne, najlepiej, aby temperatura wody wynosiła minimum 50 stopni Celsjusza. Równie istotną kwestią jest ustalenie optymalnego zasobu ciepłej wody, który nie może być ani zbyt wysoki, ani za niski.

Instalacje CWU Słupsk

Jeżeli szukasz firmy, która pomoże Ci w doborze oraz montażu instalacji c.w.u. — skontaktuj się z nami! Działamy na ternie Ustki, Słupka oraz Darłowa.

Certyfikowani monterzy

Nasi monterzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i szkolenia.

Profesjonalne narzędzia

Korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi, które gwarantują wysoką jakość i prezycję.

Czysty montaż

Zawsze staramy sie pozostawić po sobie idealną czystość.

Gwrancja zadowolenia

Dbamy o to, aby każdy klient był w 100% zadowolony i nie miał do naszej pracy żadnych zastrzeżeń.